Trafikkulykke på E6 i Grong
- TorunStøbakk
- Mobil: 90164061
To personer satt i hver av de to bilene som kolliderte lørdag ettermiddag.
- Personen som satt i den ene bilen er kjørt til legevakt med smerter i en fot. Den andre skla være uskadd, sier operasjonsleder Monica Ravlo i politiet.
- Sneiet borti
Politiet vet ikke årsaken til ulykken, men opplyser at de to bilene skal ha sneiet borti hverandre.
- Begge bilene var såpass skadet at de ikke kunne kjøres etterpå, sier Ravlo, som utover dette beskriver ulykken som "udramatisk".
Skjedde på Mediå
Politiet fikk melding om ulykken, som skjedde på E6 ved Mediå nord for Grong sentrum, cirka klokken 15.25.
Saken blir oppdatert
Mest lest
-
Kan ha krysset broen
hobbynaturfotograf Bjørn Oddvar Landsem fikk endelig fotografert bjørn på Otterøya. Hvis det er samme bjørn som er observert på Vemundvik kan den ha passert over Lokkarbrua.
-
Petter satser på lokale krefter
Nordtrøndere er sentrale når Petter Northug jr. bygger opp sitt nye team.
-
Trønder-Avisa er opptatt av å ha en saklig og åpen debatt på vår nettutgave. Vi kontrollerer alle innlegg før de kommer på trykk på samme måte på nettutgaven som på papirutgaven. Debatten er åpen for publisering fra kl.07.00 (08.00 i helgene) til midnatt, Du kan gjerne sende inn innlegg på andre tidspunkter men de blir ikke publisert før vi har gått gjennom innleggene.
Vi forbeholder oss retten til å fjerne, forkorte eller redigere innlegg som sendes inn. Ditt fulle navn må fremgå av brukernavn, signatur i kommentaren og/eller Facebook-profil.
Vi har valgt å sette opp et sett av regler for debatten på vår nettutgave- Vi godtar ikke rasisme, trusler eller angrep på personer eller grupper.
- Diskuter sak, ikke person. Det er ikke tillatt å hetse eller trakassere andre debattanter.
- Banning eller ukvemsord er ikke tillatt.
- Oppfordringer til ulovlige handlinger blir ikke akseptert.
- Skriv kort og hold deg til saken. Vi godtar bare norsk, svensk, dansk eller engelsk tekst.
- Det er ikke tillatt å legge inn lenker i teksten.
- Publisering av opphavsrettsbeskyttet materiale er ikke tillatt. Du kan sitere korte utdrag av andre tekster eller artikler, men husk kildehenvisning.
- Innlegg med falske profiler blir fjernet.
- Alle innlegg blir kontrollert før de publiseres på t-a.no.
- Trønder-Avisa har redaktøransvar for alt som publiseres, men du er også personlig ansvarlig for innholdet i innlegget.
Siste kommenterte artikler
På forsiden nå
-
Ja til boliger på Moan
Bare Venstre og én senterpartist var skeptiske til over 100 leiligheter på Moan i Levanger.
-
Ampert om kalkstein
Amper stemning da Verdal kommune inviterte til informasjonsmøte om kalkplanene i Tromsdalen.
-
-
Lakserømming i Nærøy
En mindre mengde laks har rømt fra Midt Norsk havbruk sitt anlegg på Lille Kvitholmen i Nærøy.
-
Flommen skaper trøbbel
Men nordtrønderne slipper billig unna flommen i første omgang, med mindre de tenker å reise sørover.
-
Petter satser på lokale krefter
Nordtrøndere er sentrale når Petter Northug jr. bygger opp sitt nye team.
-
Kan ha krysset broen
hobbynaturfotograf Bjørn Oddvar Landsem fikk endelig fotografert bjørn på Otterøya. Hvis det er samme bjørn som er observert på Vemundvik kan den ha passert over Lokkarbrua.
-
-
-
Fordeler 41,9 mill i spillemidler
41,9 millioner kroner skal nå fordeles av fylkesrådet til idrettsanlegg i 22 av fylkets 23 kommuner.