(Foto: Johan Arnt Nesgård)

  Foto: Johan Arnt Nesgård

Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon til hovedkontoret vårt i Steinkjer, kontoret vårt i Levanger, samt alle ansatte.

Hovedkontor:

Besøksadresse:

Trønder-Avisa
Hamnegata 20
Steinkjer

Postadresse:

Trønder-Avisa
Postboks 2590
7738 Steinkjer

Levanger-kontoret:

Trønder-Avisa
Moafjæra 6
7600 Levanger

Telefon:

  • 74 12 12 00

E-postadresser:

Ansatte:

Redaksjonen

  • Anders Nordmeland: anders.nordmeland@t-a.no | 928 23 596
  • Anders Setten: anders.setten@t-a.no | 412 00 350
  • Bjørn Erik Øvrelid: bjorn.ovrelid@t-a.no | 932 23 696
  • Berit Buran Juul: berit.buran.juul@t-a.no | 970 74 328
  • Eirik Evensen: eirik.evensen@t-a.no | 982 99 290
  • Elin Sofie Lorvik: elin.lorvik@t-a.no | 971 67 183
  • Ellen Marie Stølan: ellen.stolan@t-a.no | 982 99 284
  • Emil Ringstad: emil.ringstad@t-a.no | 907 04 122
  • Erlend Malmo: erlend.malmo@t-a.no | 920 68 140
  • Fredrik Mandal: fredrik.mandal@t-a.no | 411 78 383
  • Geir Jenshus: geir.jenshus@t-a.no | 996 16 758
  • Gunn Magni Galaaen: gmg@t-a.no | 934 56 498
  • Guri Hjulstad: guri.hjulstad@t-a.no | 922 27 813
  • Gøril Engesvik: goril.engesvik@t-a.no | 982 99 291
  • Hanne Talsnes Heggdal: hanne.heggdal@t-a.no | 901 11 857
  • Harald Sæterøy: harald.saeteroy@t-a.no | 900 14 770
  • Heidi J. Stiklestad: heidi.stiklestad@t-a.no | 928 23 325
  • Joar Børstad: joar.borstad@t-a.no | 920 23 224
  • Jonas A. Holberg: jonas.holberg@t-a.no | 938 23 673
  • Johan Prestvik: johan.prestvik@t-a.no | 476 15 724
  • Johan Arnt Nesgård: johan.arnt.nesgaard@t-a.no | 926 51 060
  • John Arne Moen: john-arne.moen@t-a.no | 957 20 395
  • Jon Åge Fiskum: jon.aage.fiskum@t-a.no | 934 09 231
  • Lars Lilleby Macedo: lars.macedo@t-a.no | 982 99 264
  • Margrete Konstad: margrete.konstad@t-a.no | 906 82 712
  • Marius Langfjord: marius.langfjord@t-a.no | 982 52 190
  • Monica Solberg Susegg: monica.susegg@t-a.no | 930 89 508
  • Olav Lorentsen: olav.lorentsen@t-a.no | 982 99 265
  • Per Magne Midjo: per.midjo@t-a.no | 930 19 045
  • Pia Marie Lerseth: pia.lerseth@t-a.no | 982 99 268
  • Stian Manka: stian.manka@t-a.no | 934 13 351
  • Svein Helge Falstad: svein.falstad@t-a.no | 932 02 224

Marked

  • Anders Grubbmo: anders.grubbmo@t-a.no| 928 45 207
  • Britt Anniken Holberg Holstad: britt.holstad@t-a.no | 905 55 845
  • Harald Hustad: harald.hustad@t-a.no | 922 47 115
  • Grethe Lykke: grethe.lykke@t-a.no | 982 99 256
  • Sigurd Løseth: sigurd.loseth@t-a.no | 922 22 639
  • Madeleine Moe: madeleine.moe@t-a.no | 476 50 168
  • Marit Nikolaisen: marit.nikolaisen@t-a.no | 900 15 008
  • Rune Wasshaug: rune.wasshaug@t-a.no | 982 99 275
  • Trine Hustad: trine.hustad@t-a.no | 982 99 250

Teknisk produksjon

  • Annette Lysberg Gundersen: annette.gundersen@t-a.no | 905 09 510
  • Kjell Erik Rømo: ker@t-a.no | 982 99 258

Administrasjon og IT

  • Aage Rostad: aage.rostad@t-a.no | 951 29 439
  • Bjørnar Tromsdal: bjornar.tromsdal@t-a.no | 928 04 003
  • Kirsten Torgersen Tronstad: kirsten.tronstad@t-a.no | 982 52 171
  • Knut Lorås: kal@t-a.no | 932 58 182
Del Lag bokmerke Skriv ut Send på e-post

Kundesenter

Åpningstid:
Man.-fre. 8.00-15.30

Telefon: 74 12 12 00