Trønder-Avisa viser 20 kamper fra Storsjöcupen

20 sluttspillkamper sendes direkte på Trønder-Avisas nettside.

Sendes: Stjørdals-Blinks G14-lag sin 16-delsfinale sendes på www.t-a.no. Her jubler Daniel Petterson og Håvard Sandvik.  Foto: Johan Arnt Nesgård

Sport

I samarbeid med AETV sender Trønder-Avisa hele 20 sluttspillskamper fra Storsjöcupen fredag og lørdag. Det betyr at du som er abonnent i Trønder-Avisa får muligheten til å se kampen som ditt lag er involvert i selv om du ikke er på plass i Östersund.


DIREKTE: Storsjöcupen fredag

Se tolv kamper direkte fra Storsjöcupen fredag.





11 kamper fredag

Fredag sendes det totalt tolv kamper. Sendeskjema oppdateres kontinuerlig (i tabellen nederst i saken) på nett etter hvert som det blir klart hvem som skal spille de forskjellige kampene.

Første kamp fredag er kl. 8.00. Den kampen er mellom Kattem og Astor FK TIgers i 16-delsfinalen i J13 sitt A-sluttspill. .



Fredag sendes det kamper fra klokken 8.00 til 19.40 på www.t-a.no. Lørdag sendes enkelte semifinaler, samt finalene til 15- og 16-åringene som spilles på Jämtkraft Arena.

PS. Det kan bli endringer på sendeskjemaet, men nedenfor kan du se hvilke kamper som sendes.


08.0016-delsfinale J13 A-sluttspillKattemAstor FK Tigers
09:1016-delsfinale G13 A-sluttspillBrunfloHommelvik
10:2016-delsfinale G13 A-sluttspillEggeAstor
11:30Paratrophy gruppe 1ArosstädensRosenborg BK
12:4016-delsfinale G14 A-sluttspillOpe IFSverresborg
13:5016-delsfinale G14 A-sluttspillStjørdals-BlinkVestbyen
15:008-delsfinale G16 A-sluttspillKattemSparbu
16:108-delsfinale G16 A-sluttspillStrands IFNationalkameratene
17:208-delsfinale G16 B-sluttspillÅlenTangmoen
18.308-delsfinale G14 A-sluttspillOpe IFVerdal-2
19:40Kvartfinale J13 A-sluttspillAstorKIL/Hemne
20:50Kvartfinale G13 A-sluttspillFramStjørdals-Blink


 

LØRDAG

08:00Semifinale G13 B-sluttspillVinne
 
Utleira
 
09:10Semifinale J13 A-sluttspillGullvikmoenOrkla-2
10:20Semifinale G12 A-sluttspillMexicoPeru
11:30ParatrophyArosstadensRosenborg
12:40Finale J15 A-sluttspillSverre
 
Åfjord
 
13:50Finale G15 A-sluttspillKattem
 
Sørlia
 
15:00Finale J16 A-sluttspillVerdal
 
Flatås
 
16:10Finale G16 A-sluttspill